Májové slavnosti Vlašim

Májové slavnosti Vlašim
Aktuální termín
zámecký park Vlašim

Šest pódií s celodenním programem, prezentace, prohlídky, dětské hry a soutěže, pouťové atrakce, přes dvě stovky stánků s nejrůznějším zbožím a pochutinami, bohaté občerstvení, parkurové závody, kočárové vyjížďky a plavba po řece Blanici, výstavy a expozice – největší akce roku v Kraji blanických rytířů se může pochlubit krásnými kulisami romantického zámeckého parku ve Vlašimi. Rozprostřete si deku na dohled od vlašimského zámku nebo rozhýbejte tělo při hudebních vystoupeních regionálních kapel u Čínského pavilonu.

Tradiční Májové slavnosti ve Vlašimi jsou koncipovány jako akce pro celou rodinu a pro všechny generace. Děti si užijí pouťové atrakce, divadélka, hry a soutěže, rodiče vystoupení regionálních kapel i známých umělců. Seniory potěší vystoupení dechových kapel.

Příležitost prohlédnout si zámek, muzeum nebo paraZOO

Během dne jsou přístupné všechny expozice zámku ve Vlašimi, který spravuje Muzeum Podblanicka. Navštívit můžete i zámecké podzemí nebo zámeckou věž. Otevřené bude i Podblanické ekocentrum Českého svazu ochránců přírody včetně Ekoobchůdku a paraZOO.

Mapa

GPS
49.7069219N, 14.8900683E

Informace

Adresa

Město Vlašim

Kam vyrazit v okolí