Blanik-regionalni-produkty-kraj-blanickych-rytiru
Nakupujte přímo u zdroje

Podblanický koloniál

Rázovitá venkovská krajina Podblanicka po staletí formovala pracovité a šikovné lidi. Z přírody si vzali to nejlepší, přidali špetku píle a štěstí a v podhůří Blaníků vypěstovali nebo vytvořili to, co jinde nenajdete. Tyhle regionální poklady prostě musíte ochutnat! Nebo s nimi potěšte toho, na kom vám záleží!

Nákupem regionálních výrobků podpoříte lokální ekonomiku, dostanete více živin a chuti, šetříte životní prostředí, získáte kvalitní a bezpečné potraviny a výrobky, přispějete k udržitelnému hospodaření v Kraji blanických rytířů, dáte práci místním lidem, získáte potravinu či výrobek s jasným původem, seznámíte se s šikovnými a pracovitými lidmi a pomůžete, aby to na našich vesnicích žilo! Se svým přístupem k udržitelným nákupům budete rytířem dnešní doby!

Stačí si jen vybrat

Aktuálně doporučujeme

Kde dobře nakoupíte?

Víme, že dobře nakoupit, je kumšt. Poradíme vám, kde koupíte výpěstky a výrobky místních lidí. Vždy čerstvé, chutné a za cenu, odpovídající péči, píli a času, skrývající se v bedýnce, tašce, pytlíčku nebo pod obalem.

Vyrazit na nákup

Kde dobře nakoupíte?

Místo neoriginálních suvenýrů kupte něco originálního. Něco, co vám už navždycky připomene hezké chvíle strávené v Kraji blanických rytířů.

O regionální značce

Regionální značka
Držitelé regionální značky

Čtení z koloniálu

V opravdovém koloniálu to šumí jako ve včelím úle. Úslužná paní prodavačka obsluhuje zákazníky a k nákupu přidá nejednu novinku – kde se co koná, komu se letos dařilo nebo koho viděla v koloniálu poprvé. Náš Podblanický koloniál ale funguje bez prodavačky, za to o novinky u nás není nouze!