Kraj blanických rytířů - ubytování pro školy a skupiny
BEZPEČNÉ A POHODLNÉ

Ubytování pro školy

Plánujete s třídou vícedenní výlet nebo pobyt v přírodě? Hledáte bezpečné a útulné ubytování, které nezruinuje peněženky rodičů? Máme pro vás řešení.

Plánujete s třídou vícedenní výlet nebo pobyt v přírodě? Hledáte bezpečné a útulné ubytování, které nezruinuje peněženky rodičů? Máme pro vás řešení.

Plánování školního výletu se neobejde bez vhodného ubytování. Pro snazší organizaci vaší výukové expedice ve vyhledávaných lokalitách Kraje blanických rytířů jsme vybrali několik pohodlných a útulných ubytovacích kapacit, které pojmou malé školní skupiny i početné třídy.

Ubytovna v Podblanickém ekocentru ČSOP Vlašim

Nocleh přímo v areálu Podblanického ekocentra nabízí dvojice ubytoven vlašimského paraZOO. Samostatná budova v Poděbradově ulici má k dispozici 7 pokojů s vlastním sociálním zařízením o kapacitě 37 osob. Ubytování v Pláteníkově ulici nabízí tři velké pokoje s 22 lůžky a sociálním zařízením na chodbě.

Ubytování v paraZOO

Blaník ubytování pro školy paraZOO Vlašim

Ubytování s dobrodružnou zahradou

Útulné ubytování v celkem 5 pokojích nabízí Spolkový dům ve Vlašimi. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním vybavením a jeden je speciálně upraven pro pobyt hendikepovaných osob. Celková kapacita je 17 osob. K objektu náleží rozsáhlá zahrada s herními prvky a lezeckou stěnou.

Spolkový dům

Blaník ubytování pro školy Spolkový dům Vlašim

Kempování ve Zruči nad Sázavou

Chatový kemp nedaleko zručského sportovního areálu poskytuje ubytování o celkové kapacitě 100 lůžek. K dispozici je 5 srubů a 14 chatek s ubytovnou po 4-8 lůžkových pokojích. Dobrodružnější skupiny mohou využít travnaté plochy ke stanování a spaní pod širákem.

Kemp Rákosí

Blaník ubytování pro školy Kemp Rákosí Zruč nad Sázavou

Kemp na břehu Sázavy

Oblíbená destinace v obci Horka nedaleko Zruče nad Sázavou nabízí ubytování v 15 čtyřlůžkových chatách vedle řeky. Romantické školní expedice mohou využít rozlehlé louky ke stanování. Sociální zařízení je umístěno v samostatné budově uprostřed kempu. Součástí je i loděnice s půjčovnou loděk.

Kemp Horka

Blaník ubytování pro školy Kemp Horka

Útulný penzion nejen pro sportovce

Nově zrekonstruovaný penzion Tsport se nachází poblíž votického sportovního areálu a mimo školní výlety je přímo ideální také pro sportovní soustředění. Disponuje 7 pokoji s maximální kapacitou 22 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a společnou kuchyň.

Penzion Tsport

Blaník ubytování pro školy Penzion Tsport Votice