Statek, penzion a chata Blaník

Blaník Statek Blaník Louňovice

Stylově zařízený statek pod horou Blaník u Louňovic nabízí ubytování v příjemných pokojích s kachlovými kamny a pestrou nabídku volnočasových aktivit.

Zrekonstruovaný statek pod bájným vrchem Blaník nabízí rekreaci v klidné osadě Světlá. Objekt má celkem 54 lůžek v 15 pokojích a je možné si ho pronajmout celý, jednu z jeho samostatných částí nebo jednotlivé pokoje.

Samostatné části tvoří malý apartmán se 7 lůžky, velký apartmán s 36 lůžky a společenskou místností s malovanými kachlovými kamny, a nakonec roubenka s vlastním vchodem ze zahrady pro 11 osob.

Prostory jsou vhodné pro pořádání teambuildingových a outdoorových akcí. K dispozici je konferenční sál pro 55 osob, zastřešený bazén, brouzdaliště pro děti, vlastní rybník, hřiště na míčové hry a další možnosti sportovního vyžití.

Majitelé k ubytování dále nabízejí Penzion Blaník, který stojí přímo na úpatí legendami ověnčené hory. Ubytovat je tu možné až 25 hostů v celkem 7 pokojích. Využít můžete také Chatu Blaník nedaleko Louňovic pod Blaníkem, kam se vejde 11 osob ve 4 samostatných pokojích.

Mapa

GPS
49.6507339N, 14.8499194E

Informace

Adresa

Statek Blaník
Světlá 2, Louňovice pod Blaníkem - Světlá 25706

Kam vyrazit v okolí