Penzion U Slabých

Blaník Penzion U Slabých Miličín

Ubytujte se v srdci České Sibiře. Nově zrekonstruovaná chalupa vám poskytne pohodlí i dokonalé strategické místo pro objevování přírodních krás v okolí Miličína.

Přátelská hostitelská rodina nabízí k pronájmu zrekonstruovanou nemovitost v samém středu Miličína. Chalupa poskytuje ubytování pro 1-6 osob a disponuje dvěma ložnicemi se společenskou obývací místností, plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením. K dispozici je uzavřený dvůr se zázemím pro venkovní posezení a soukromým parkováním. Celý objekt je pokrytý wi-fi připojením. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi.

Hostitelé doporučují místní služby i výjimečnou přírodu v okolí obce, která nabízí koupání v zatopeném lomu, procházky, cyklistiku a v zimě i běžkování. Nad obcí se tyčí skalní útvar ve tvaru lva, tzv. Miličínský lev, který, až bude nejhůř, podle pověsti svým řevem probudí blanické rytíře. Ke zkamenělému strážci a na vrchol poutní hory Kalvárie vás dovede naučná stezka se čtrnácti kamennými kapličkami zakončená kaplí Utrpení Páně a nádhernými výhledy do krajiny Podblanicka a Mladovožicka. V okolí lze navštívit hustou síť cyklotras a do dvaceti kilometrů tři lyžařská střediska.

Mapa

GPS
49.57105N, 14.66465E

Informace

Adresa

Penzion U Slabých
Miličín 43, Miličín 257 86

Kam vyrazit v okolí