Bez obalu Vlašim

Nápoje
Ovoce, zelenina, brambory
Drogerie, zdraví, kosmetika
Ostatní

Vydejte se s vlašimským obchodem Bez obalu na cestu bez odpadu.  Nakupujte s co nejmenší zátěží pro planetu a výhodně pro vaši peněženku. Ochutnejte lokální potraviny, potraviny bez lepku či vajec. Vyzkoušejte ekodrogerii, přírodní kosmetiku a další k planetě šetrné produkty. Sortiment je průběžně doplňovaný dle sezonní nabídky. 

Snažíme se vybírat kvalitní zboží především od lokálních výrobců. Část zboží nakupujeme v BIO kvalitě (označeno BO), raw, organic, z ekologického zemědělství...

Nakupovat u nás můžete úplně do čehokoli, co si ideálně přinesete s sebou – sklenic, dóz, plastových krabiček, pytlíků, ruky, … Pokud vám na něco bude chybět nádoba, můžete si ji u nás koupit nebo najít nějakou starší vaší. Jde nám o to, abychom znovu používali obaly, které již doma máme, snížili množství toho, co zbytečně vyhazujeme. Klidně se můžete přijít podívat jak to u nás funguje. Rádi Vás uvidíme, přivítáme, poradíme.  U nás jsou vítány i děti, které  zaujme připravený dětský koutek.

Pokud nám přinesete nádoby a Váš nákupní seznam (stačí popsané nádoby), rádi vám nákup třeba i bez vás připravíme a vy si ho později vyzvednete nebo vám ho po Vlašimi zdarma dovezeme. 

Nabízíme zboží od těchto výrobců

Kollárova 1799
258 01 Vlašim

Po–Pá: 9–13, 14–18
So: 9–13

Mapa

GPS
49.7020231N, 14.8928903E