Vodácký kurz se školou

Blaník vodácký kurz se školou Sázava

Vyjeďte s třídou na vodu. Školní vodácké kurzy na Sázavě pro žáky budou doslova vzpomínkou na celý život. Sjíždění řeky je nejenom zábavnou aktivitou, všem účastníkům navíc přináší řadu nenahraditelných zkušeností.

Zážitek na celý život

Žáci si osvojí základní vodácké dovednosti včetně bezpečnosti na vodě, seznámí se s řekou i zajímavostmi v jejím okolí a naučí se zvládat náročné situace, jaké jim mohou připravit těžké jezy nebo nepřízeň počasí.

Kurzy jsou uzpůsobené základním, středním, vyšším odborným i vysokým školám a jsou vedeny zkušenými instruktory s letitou praxí. Pestrou nabídku vodáckých výletů připravuje půjčovna lodí Samba ve spolupráci s vodáckou cestovní kanceláří Povoda. Žáky i studenty vezmou na dobrodružnou výpravu plnou zábavy i poučení, během které uplavou veškerému školnímu shonu a zažijí nezapomenutelné chvíle.

Program na míru

Celý program je možné uzpůsobit na míru požadavkům a zkušenostem vaší třídy. S plánováním nejvhodnější varianty vám ochotně pomůžou poskytovatelé služby. V rámci kurzů můžete využít také služeb pronájmu vodáckého vybavení, převozu bagáže nebo stravování. Celková cena se odvíjí od využitých služeb a počítá se zvýhodněnou školní nabídkou.

Podrobnější informace včetně doporučených tras najdete přímo na stránkách CK Povoda. Inspirovat se můžete i našimi vybranými vodáckými výlety.

Doprava:
Místo vyplutí se odvíjí od délky a zvolené náročnosti trasy, na start i následně z cíle vámi vybraného výletu se vždy pohodlně dostanete vlakem, případně autobusem nebo městskou hromadnou dopravou.

Stravování:
Pro výlety trvající čtyři a více dní lze využít možnosti stravování v polní kuchyni, které zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a celodenní pitný režim.

Ubytování:
Ubytovat se můžete v oblíbeném vodáckém kempu Horka přímo na břehu řeky nedaleko Zruče nad Sázavou. Kemp disponuje 15 čtyřlůžkovými chatkami a rozlehlou loukou pro stanování.

Mapa

GPS
49.8104592N, 14.9281472E

Informace

Adresa

CK Povoda
Český Šternberk 25, Český Šternberk 257 26

Kam vyrazit v okolí