Kraj blanických rytířů - regionální produkty
Kupujte jen to nejlepší se značkou

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt

Kousek blanické legendy, místní zručnost, nápaditost a kvalitu najdete v každém regionálním produktu z Kraje blanických rytířů.

Kousek blanické legendy, místní zručnost, nápaditost a kvalitu najdete v každém regionálním produktu z Kraje blanických rytířů.

Rázovitá venkovská krajina Kraje blanických rytířů po staletí formovala pracovité a šikovné lidi. Z přírody si vzali to nejlepší, přidali špetku píle a štěstí a v podhůří Blaníků vypěstovali nebo vytvořili to, co jinde nenajdete.

Ochutnejte na dovolené v Kraji blanických rytířů něco speciálního. Nebo si z výletu přivezte něco na památku. V každé regionální potravině nebo výrobku najdete kousek blanické legendy, místní zručnost, nápaditost a kvalitu. Abyste si byli jisti, že kupujete to nejlepší, hledejte výrobky se značkou KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®.

Regionální značka je nejen zárukou kvality, ale také šetrnosti k životnímu prostředí a důkazem pospolitosti výrobce s regionem. Aktuálně se značkou KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® pyšní zhruba čtyřicet výrobců. Značka je udělována také zážitkům a službám v cestovním ruchu, především stravovacím a ubytovacím zařízením, která ctí místní tradice a přinášejí do regionu originální příběh.  

 

Držitelé regionální značky

Tradiční podblanické uzeniny, kácovské pivo Hubertus, obrazy regionálního malíře Stanislava Příhody, knihy Jaroslavy Pospíšilové s tematikou Podblanicka, hovězí z Farmy od Palečků, jehněčí z Hrzína nebo medy  z chráněné krajinné oblasti Blaník. 

Stačí si jen vybrat

Blaník - Podblanický koloniál - Regionální značka

Jak se stát držitelem regionální značky? 

Regionální značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® přináší konkurenční výhodu, zvýšení odbytu, propagaci a reklamu, ale také možnost spolupráce s ostatními držiteli značky. Chcete pro svůj výrobek, službu či vámi pořádaný zážitek regionální značku? 

Chci regionální značku

Blaník Regionální producenti

Asociace regionálních značek

Regionální značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® je jednou z třiceti značek sdružených v Asociaci regionálních značek. Hlavním organizace je zviditelnit jednotlivé regiony a upozornit na zajímavé produkty, které zde vznikají.

Více o projektu

Blaník Regionální producenti

Kde nakoupit? 

Stavte se v našem Podblanickém koloniálu.  Doporučí vám nejen výrobky držitelů regionální značky, ale také další farmy s prodejem ze dvora, lokální výrobce či prodejce. V Podblanickém koloniálu získáte aktuální informace o sortimentu, kontakty nebo otevírací dobu prodejních míst. 

Nakouknout do koloniálu

Blaník Regionální producenti